Türkiye’nin Gayrimenkul Markası

Franchise Fırsatı


    Startkey Türkiye'de girişimciler için franchise fırsatı. 10 yılı aşkın süredir Türkiye’nin farklı noktalarında yüzlerce gayrimenkul profesyoneliyle çalışan STARTKEY Türkiye, marka kimliğini sektör uzmanlığıyla birleştiriyor. Startkey profesyonellerimize portföy destek sistemini, Türkiye’nin en büyük gayrimenkul şirketleri arasında olan markamız ile bir parçası olma ayrıcalığını sunuyoruz.

    Startkey Franchise sistemimiz; ileri teknoloji platformlarımız, ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş sürekli eğitimlerimiz, pazarlama hizmetlerimiz ve 10 yıllık kurumsal marka bilinirliğimiz ile siz müşterilerimize gayrimenkul sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacı ile en tecrübeli ve başarılı gayrimenkul danışmanlarıyla çalışmanız için oluşturulmuştur. Startkey Türkiye’nin hedefi, gayrimenkul sektöründeki “hizmet kalitesi”ni geliştirmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, Yereldeki başarımızı, yakın bir zamanda yurt dışında açılışını yapacak olduğumuz yeni ofisimiz ile global’e taşıyıp Türkiye’yi vizyonlu bir şekilde temsil etmektir.

    Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak, Startkey’in Türkiye genelinde 40’ı aşkın kurumsal ofislerimizin gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir yeterliliktedir. Startkey Türkiye olarak, franchise ağımızla gayrimenkul sektöründe, tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermekteyiz.

 

 

Girişimciler için franchise fırsatı

Startkey İzmir merkezli gayrimenkul franchise markasıdır. Gayrimenkul sektörünün lider firmaları arasında olan Startkey, 27 Avrupa Birliği Ülkesi, İngiltere ve Amerika'da marka tescili almıştır.
"Türkiye'nin Gayrimenkul Markası" Startkey yurt içi ve yurt dışı franchise ağını nitelikli büyüme tercihi ile sürdürmektedir.
Startkey'de girişimciler için franchise fırsatı zamanı.

 

Kendi işinin patronu olmak ister misin?

Kendi işinin patronu olmak isteyen tüm girişimcileri markamıza bekliyoruz. Startkey Türkiye çatısı altında yer almak isteyen meslektaşlarımızı dönüşüme davet ediyoruz. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

 

Uzun vadeli iş ortaklığı

2013’ten bugüne güvenilir kurumsal marka imajımız, uzmanlığımız ve deneyimlerimizle franchise sistemimize katılarak girişimciliğin getirdiği riskleri en aza indirin. Zamansal ve finansal tasarrufu garantileyin.

Startkey Akademi


Startkey Akademi olarak, eğitimin toplumun ve insanın geleceğine yapılan en mühim yatırım olduğuna inanıyoruz ve destekliyoruz.


1. Startkey danışman başlangıç eğitimi
2. Startkey broker eğitimi
3. Asistan eğitimi
4. Periyodik eğitim takvimi
5. Uzman eğitmenler
6. Pratik ve teorik eğitim içerikleri
7. Sektör içi ve sektör dışı eğitim konuları
8. Danışmana ve ofise özel eğitim modelleri
9. Mesleki yeterlilik kurumu (MYK) sınav eğitimi

Hukuk ve Etik Değerlerimiz


Startkey Türkiye olarak, hukukun toplumsal düzenin işleyişinde en temel unsur, bağımsız ve tarafsız bir sistem olması gerektiğini savunuyoruz. Tüm ofis ve profesyonellerimize aynı etik değerde özen gösteriyoruz.


1. Hukuki altyapı
2. Kurumsal evraklar
3. Etik kurallar
4. Taşınmaz ticareti yönetmeliği uyumu

Dijital Pazarlama Sistemi


Dijital dünyanın gücüne inanan bir markayız. Franchise sistemimize katıldığınız andan itibaren dijital pazarlama ile markanızın doğru bir şekilde gelişimi için birlikte hareket ediyoruz. 

1. Web sitesi
2. Teknolojik altyapı
3. Kurumsal tasarımlar
4. Reklam uygulamaları
5. Sosyal medya kanalları
6. Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM)

Türkiye’nin Gayrimenkul Markası

İŞ ORTAKLARIMIZ

 

 

SOSYAL SORUMLULUK PROJE ORTAKLARIMIZ

 

                      

Franchise Başvurusu

Size nasıl yardımcı olabiliriz?