blog-3

Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

Siz Sevgili Dostlarımız, Arkadaşlarımız, Akrabalarımız ve Bugüne Kadar Hizmet Ürettiğimiz Müşterilerimiz...

Bizler Emlak Sektörünün ve Gayrimenkul Yatırımlarının İçerisinde Eğitim Almış, Almaya da Devam Eden, Tecrübe ve Belgeleri Tam, Lisanslı, Yetkili, Hukuki Altyapıyı İyi Bilen, Güvene Dayalı Alım-Satım ve Kiralama Yapan, En Doğru Fiyat ile Müşteriyi Buluşturan, Gayrimenkul İşini Tam Zamanlı Meslek Olarak Gören, Vergisini Veren, Sektörü İçin Elinden Gelen Desteği Her Platformda Ortaya Koyan, Dostlarının ve Müşterilerinin Yatırım İmkanlarını En İyi Noktalara Taşıyan Profesyonelleriz.

Bizler; Gayrimenkul Pazarının İçerisinde Çok Küçük Bir Birim iken Paylaşımlı Çalışma Prensibi ile Aslında Çok Büyük Bir Topluluğuz.

Bizler; Gayrimenkul Danışmanları ve Ofisleri Olarak, Sizler İçin Çalışıp Satış, Kiralama, Devir ve Alım İşlerinizi Yöneten, Emeğini, Tecrübesini, Zamanını Her Zaman Sizler İçin Kullanan Gayrimenkul Danışmanlarıyız.

Bizler; Daha İyi Hizmet Sunabilmek, Hızlı İşlem Yapabilmek Adına Paylaşımlı Çalışmayı, İş Ortaklıkları Kurmayı, Aynı Yerden Bakabilmeyi İlke Haline Getirmiş Danışmanlarız.

Lisanslarımızı, Emeklerimizi, Tecrübelerimizi Sizlerden Alacağımız Yetkiler Çerçevesinde Tüm Sektör Çalışanları ve Ofisleri İle Paylaşıyoruz.

Bu Yüzden Tanışmak ve Birlikte Güzel İşlere İmza Atmak İçin Sizleri Ofislerimize Davet Ediyoruz.

 


#startkeytürkiye 
#startkeyakademi 
#startkeyakseki 
#startkeyalfa
#startkeyaltunsu 
#startkeydelta 
#startkeygold 
#startkeykuvars 
#startkeykuzey
#startkeylife 
#startkeymaster 
#startkeymaya 
#startkeysasalı 
#startkeyseyrek

Startkey Türkiye 🇹🇷 Ofisleri ve Danışmanları

☎️ 0 232 330 5 330


Size nasıl yardımcı olabiliriz?