blog-3

Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

Bizler için mutluluk..

Emlakçılık, yeni ve son haliyle gayrimenkul danışmanlığı, büyük uğraşlar ve uzun yıllar tahmin bile edemeyeceğimiz emeklerin sonunda tabiri caizse raya oturan lokomotif haline geldi. İşte tam burada; bugüne kadar emeklerini, zamanlarını hatta paralarını harcamış tüm meslektaşlarımıza, oda başkanlarımıza, yönetimlerine, ticaret odasındaki sektör temsilcilerimize, çok yeni kurulmasına rağmen birçok güzelliğe imza atan tügem çatı örgütümüze ve başkanlığına, ülkemize geldikleri günden itibaren mesleğimize değer katan markalara, Türkiye sınırları içinde doğarak ülkemize ve bölgelerine mal olmuş yerli markalara, kendi ilinde, ilçesinde, mahallesinde marka olmuş meslektaşlarımıza, sektörümüz için hiç durmadan kendini geliştiren crm altyapı yöneticilerine ve portallara, hukukçularımıza, eğitimcilerimize ve şimdi sayamadığım destek aldığımız tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler.

Mesleğimiz özlemini ve eksikliğini duyduğu yönetmeliğine sonunda kavuştu.Bizler hep birlikte çok şey başardık. Mesleğini severek aşk ile yapan ofislerin ve danışmanların dönemi gelmiş oldu. Buradan sonra gerçekten iş yapanın, kılıç kuşananın olacaktır. İşine yatırım yapan ofislerin ve yönetmeliğe hızlı uyum sağlayan danışmanların dönemi geldi çattı. Beş aralık tarihine kadar düşüneyim de sonra bakarız, idare ederiz diyenlerin, merdiven altı çalışmayı tercih edenlerin ya sektöre doğru şekli ile dönüşleri ya da maalesef sektörden çıkışları gerçekleşecektir. Bu arada sektörü dışarıdan izleyip düzenlemeler ile çok güvenilir bir mesleğe dönüştüğünü gören girişimci ruha sahip birçok üst düzey yönetici de sektördeki yerini alacaktır. Yani kayıplarımız ile kazanımlarımızı aynı dönemlerde yaşayıp göreceğiz.

Bizlere ve ofislerimize güven duyan eş, dost, akraba, arkadaş ve müşterilerimizin içleri artık daha rahat olsun. Biz sektör temsilcileri, önceden olduğu gibi, güvenilirliğimizi taçlandırıp lisanslarımız, yetki belgelerimiz, eğitimlerimiz ve tecrübemiz ile sizlerin yanındayız.
Bizler için mutluluk çok çalışıp tercih edilmektir.

Halil Altunsu
Startkey Türkiye 🇹🇷


Size nasıl yardımcı olabiliriz?