Biyografisi

1979 Ankara doğumlu.  İlk,orta ve lise öğrenimini Ayşeabla Koleji'nde tamamladı.  

1997-2000 yılları arasında Bilkent Üniversitesi İnsani Bilimler Fakültesinde Sanat Tarihi eğitimi aldıktan sonra, Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi İletişim ve Tasarım bölümünden 2003 yılında mezun oldu.

Mezuniyetinin ardından, Ankara merkezli GTC İletişim Danışmanlığı Şirketinde üç yıl "Halkla İlişkiler ve Müşteri Temsilciliği" görevini sürdürdü. 

2006 yılında, Bilkent Holding'e bağlı olarak kurulan METEKSAN SAVUNMA'nın kuruluş ekibinde yer alarak 2011 yılına kadar "İş Geliştirme Uzmanı" görevini; sonrasında ise yeni kurulan "Kurumsal İtibar" bölümünün yöneticiliğini üstlendi. 

2012 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinde "Yönetici MBA (EMBA)" master programını tamamlamasının ardından " Gift by Bubble Makers" markasını kurarak kişiye özel hediye ve kurumsal hediyelik olgusuna farklı bir dokunuş getirdi.  

2016 yılında, gerek kurumsal iş hayatından gerekse eğitim ve girişimlerinden arda kalan tecrübeleri ile uzun zamandır ilgi duyduğu gayrimenkul sektörüne Re-Max ile adım attı. 

2018 yılında İzmir'e yerleşti ve gayrimenkulün parlayan yıldızı Startkey Türkiye ile tanıştı.

İşini, ekibini ve insanlarla iletişimi çok seven Özcan, sektörel bilgisini sürekli güncel tutarak, alım-satım süreçinde müşterilerine; hızlı, güvenilir ve kazançlı hizmet sunmayı kendine prensip edindi. 

Özcan, evli ve bir kız çocuğu annesidir. 

 

DANIŞMANA AİT PORTFÖYLER

Size nasıl yardımcı olabiliriz?