Biyografisi

Merhaba ben Aydın KILIÇ, 1967 Ankara doğumluyum.  " İstanbul Üniversitesi “Tarih” bölümümü ve Anadolu Üniversitesi - İktisat Fakültesi"  mezunuyum. Halen mesleki ve kişisel gelişim konularında eğitimler almaya devam ediyorum.

İş hayatıma  Türk Silahlı Kuvvetleri / Deniz Kuvvetlerinde  25 yıl benim için unutulmaz deneyim ve tecrübelere sebep oldu. Ticaret hayatına atılma isteğiyle görevimden ayrıldıktan sonra,ilk olarak Coldwell Banker markası altında sonraki süreçte  gayrimenkul danışmanlık firması Startkey ile tanışarak, benim için en doğru karar olduğunu düşündüğüm gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermeye başladım.

Gayrimenkul Danışmanı olarak başladığım sektör hayatımı, 2018 yılında yeni bir vizyonla İzmir'in yeni kent merkezi Mavişehir Startkey Life Gayrimenkul’de Gayrimenkul Danışmanı sürdürüyorum.

Amacımız, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin daima "mutluluk" ve "tebessüm" ile sonuçlanmasıdır. Tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınız ya da gayrimenkul sektöründe yeni gelişmelerden haberdar olmak için beni arayabilirsiniz.

DANIŞMANA AİT PORTFÖYLER

Size nasıl yardımcı olabiliriz?