Biyografisi

23/04/1969 Balıkesir doğumluyum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

İlk ve ortaokulu Balıkesir’de okudum. Bursa Ziraat Meslek Lisesini bitirdikten sonra;

Tarım Bakanlığı tarafından 7/10/1988 tarihinde Kars, Arpaçay İlçe Tarım Müdürlüğün de Ziraat Teknisyeni olarak atandım. Tarım Bakanlığı’na bağlı çeşitli kurum ve kuruluşlarda görev aldıktan sonra; Balıkesir Karesi İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü’nde 30 yıllık meslek hayatımı tamamlayarak, emekliye ayrıldım.

15/03/2018 tarihinden itibaren Startkey Gold bünyesinde Gayrimenkul Danışmanı olarak görev aldım. Bu güne kadar edindiğim mesleki birikimlerimi Startkey Gold Gayrimenkul çatısı altında müşterilerime yansıtmayı hedefliyorum.

Uzmanlık alanım, başta Tarım arazilerinin analizi, piyasa değerinin tespit edilmesi ve Balıkesir şehir merkezinde konut ve ticari gayrimenkullerin alım, satım ve kiralanmasıdır.

Hedefim: Aldığım eğitimler ve geçmiş mesleki tecrübelerimle, Gerek tarım arazilerinin en avantajlı bir şekilde pazarlanması, gerekse kendi uzmanlık bölgem olan Balıkesir şehir merkezindeki, Arsa, konut ve ticari gayrimenkulleri, müşterilerimize kazançlı bir yatırıma dönüştürmeyi hedefliyorum.

DANIŞMANA AİT PORTFÖYLER

Size nasıl yardımcı olabiliriz?