avatar-9

Biyografisi

1983 İzmir doğumluyum.Evli ve bir çocuk babasıyım.İzmir Mavişehir'de oturmaktayım.Tüm eğitim hayatımı İzmir'de tamamladım.

Şuan içinde buluğunduğum iş hayatımdaki başarımı farklı sektörlerde erken yaşlarda çalışarak, adım adım ilerlediğim ve temelini sağlam attığım tecrübelerime borçluyum. 

2000-2004 yıllarında ünlü bir restaurant zincirinin, İzmir ve Çeşme Şubelerinde ; kuruluş aşamasından, müşteri ilişkilerine, idari işlerinden muhasebe gibi birçok kısmında görev aldım.

2004-2014 yılları arasında aile şirketimiz olan deri kimyasalları sektöründe satış pazarlama ve idari işler sorumlusu olarak uzun yıllar çalıştım.Bu dönemde edindiğim iş tecrübelerim ve ticari çevrem şuan içinde bulunduğum sektöre hep katkı sağladı.

2009 yılında bir yıl boyunca Uşak Deri Sanayicileri Derneği Başkan Yardımcılığı yaptım.

2014-2018 yıllarında kurduğum yapı inşaat firmasıyla İzmir'de gerçekleşen bir çok inşaat projesine ; iç ve çelik kapı , mobilya imalatı ,mimari tasarım hizmetlerimiz oldu.

Yapı inşaat firmasında sürdürdüğümüm faaliyetler devam ederken yakın bir iş kolu olan gayrimenkul sektörüyle o yıllarda tanıştım ve ilk kez 2015 yılında gayrimenkul yatırım danışmanlığı şirketimi kurdum.

Ticari hayatımın uzmanlık alanı diyebileceğim gayrimenkul danışmanlık sektörüne Startkey Ailesi bünyesinde devam etmeye karar verdim.

2017 Ağustos ayından itibaren Startkey Alfa Gayrimenkul Ofisinin Broker'ı olarak hizmet vermeye devam etmekteyim.

 

Başarılarım

2018 Startkey Türkiye Ciro 1'ncisi

2019 Startkey Türkiye Ciro 3'ncüsü

2020 Startkey Türkiye Ciro 1'ncisi

 

 

  

DANIŞMANA AİT PORTFÖYLER

Size nasıl yardımcı olabiliriz?