Hakkımızda

Startkey Türkiye

Startkey İzmir merkezli emlak franchise markasıdır. Gayrimenkul sektörünün lider firmaları arasında olan Startkey, 27 Avrupa Birliği Ülkesi, İngiltere ve Amerika'da marka tescili almıştır. "Türkiye'nin Gayrimenkul Markası" Startkey yurt içi ve yurt dışı franchise ağını nitelikli büyüme tercihi ile sürdürmektedir.

Startkey'in güçlü büyüme hikayesi, 55 ofis sayısına ulaşarak sektördeki etkinliğini artırmasıyla birlikte daha da dikkat çekiyor. Nitelikli bir şekilde genişleyen ofis ağı, Startkey'in müşterilere daha geniş kapsamlı hizmet sunma ve farklı coğrafyalardaki gayrimenkul ihtiyaçlarına cevap verme kapasitesini artırmaktadır.

Startkey olarak, sadece büyüme hedeflerimize odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda sektörde eğitime büyük önem veriyoruz. Eğitim, ekibimizin profesyonelliğini artırmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için temel bir unsurdur. Personelimizin sürekli olarak güncel bilgiye sahip olmalarını sağlamak amacıyla çeşitli eğitim programları düzenlemekteyiz. Bu sayede, müşterilerimize en kaliteli ve güncel bilgilerle destek olabiliyoruz.

Startkey Akademi

Startkey Türkiye Güvenilir Franchise Ağı ve Eğitimleriyle Hep Yanınızda

Startkey Akademi

İş Ortaklarımız