Franchise BaşvurusuImage 01

Girişimciler için franchise fırsatı

Startkey İzmir merkezli gayrimenkul franchise markasıdır. Gayrimenkul sektörünün lider firmaları arasında olan Startkey, 27 Avrupa Birliği Ülkesi, İngiltere ve Amerika'da marka tescili almıştır.
"Türkiye'nin Gayrimenkul Markası" Startkey yurt içi ve yurt dışı franchise ağını nitelikli büyüme tercihi ile sürdürmektedir.
Startkey'de girişimciler için franchise fırsatı zamanı.

Kendi İşinin Patronu Olmak İster Misin?

Kendi işinin patronu olmak isteyen tüm girişimcileri markamıza bekliyoruz. Startkey Türkiye çatısı altında yer almak isteyen meslektaşlarımızı dönüşüme davet ediyoruz. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

Uzun vadeli iş ortaklığı

2013’ten bugüne güvenilir kurumsal marka imajımız, uzmanlığımız ve deneyimlerimizle franchise sistemimize katılarak girişimciliğin getirdiği riskleri en aza indirin. Zamansal ve finansal tasarrufu garantileyin.

Startkey Akademi

Startkey Akademi olarak, eğitimin toplumun ve insanın geleceğine yapılan en mühim yatırım olduğuna inanıyoruz ve destekliyoruz.


1. Startkey danışman başlangıç eğitimi
2. Startkey broker eğitimi
3. Asistan eğitimi
4. Periyodik eğitim takvimi
5. Uzman eğitmenler
6. Pratik ve teorik eğitim içerikleri
7. Sektör içi ve sektör dışı eğitim konuları
8. Danışmana ve ofise özel eğitim modelleri
9. Mesleki yeterlilik kurumu (MYK) sınav eğitimi

Image 02
Image 03

Kadın Girişimcilere Destek

Size harika bir fırsattan bahsetmek istiyoruz! Startkey olarak, kendi işinizi kurma ve büyütme yolculuğunuzda size destek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İş dünyasında yerinizi almak için cesur adımlar atan ve başarıya doğru kararlılıkla ilerleyen güçlü bir kadın olarak, artık kendi işinizin patronu olma zamanı geldi! Startkey franchise fırsatları, sizin gibi vizyon sahibi ve kararlı kadın girişimciler için özenle tasarlanmıştır. Startkey ile iş ortağı olarak, güçlü bir iş modeli ve tanınmış bir markanın desteğini arkamıza alıyoruz. Startkey, müşteri ilişkileri yönetimi alanında öncü bir isimdir ve sektördeki deneyimimizi siz değerli kadın girişimcilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Birlikte çalışarak, hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için buradayız. Startkey franchise fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak için lütfen bizimle iletişime geçin. Başarılarınızın her adımında yanınızda olmak ve sizi desteklemek için sabırsızlanıyoruz.

Hukuk ve Etik Değerlerimiz

Startkey Türkiye olarak, hukukun toplumsal düzenin işleyişinde en temel unsur, bağımsız ve tarafsız bir sistem olması gerektiğini savunuyoruz. Tüm ofis ve profesyonellerimize aynı etik değerde özen gösteriyoruz.


1. Hukuki altyapı
2. Kurumsal evraklar
3. Etik kurallar
4. Taşınmaz ticareti yönetmeliği uyumu

Image 04
Image 05

Dijital Pazarlama Sistemi

Dijital dünyanın gücüne inanan bir markayız. Franchise sistemimize katıldığınız andan itibaren dijital pazarlama ile markanızın doğru bir şekilde gelişimi için birlikte hareket ediyoruz.


1. Web sitesi
2. Teknolojik altyapı
3. Kurumsal tasarımlar
4. Reklam uygulamaları
5. Sosyal medya kanalları
6. Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM)

İş Ortaklarımız

Sosyal Sorumluluk Proje Ortaklarımız