Starkey Grubu Halil Altunsu Yönetimine Geçti

STARTKEY değişen, gelişen ve modernleşen dünya şartlarına ayak uyduruyor! 2013 yılında kurulan STARTKEY Grubu 2017 yılında Halil ALTUNSU’nun yönetimine geçti. Ege merkezli STARTKEY Grubu “Emlakta güvenin anahtarı” sloganı ile ilerliyor…

Şimdiye kadar 11 şubesi olan STARTKEY, girişimcilere sunduğu Franchise fırsatı ile büyümeye devam ediyor ve kocaman bir aile olmayı hedefliyor. Verdiği eğitimlerle yeni bir yola çıkan girişimciyi her zaman destekleyen ve gelişimini takip eden STARTKEY, gayrimenkul sektöründe yenilikçi anlayışı benimsemiş bir kurum. Online ve offline eğitimler veren STARTKEY “Yenilikçi ve Genç” bir marka olarak çalışmalarına hızla devam etmekte. STARTKEY Grubu bünyesinde verilen bu eğitimler, girişimcilerin ve danışmanların ihtiyacı olan potansiyele sahip olmalarını sağlarken müşterilerine de bu sayede kaliteli, güvenilir ve yenilikçi bir hizmet sunabiliyor. STARTKEY Grubu’nun sistemi kazandıkça kazanma sistemi üzerine odaklı ve kurulu. İdeal yatırım fırsatları yaratıyor; En az bütçe ile en fazla kazancı elde etmeye olanak sunuyor. STARTKEY, şimdiye kadar hiçbir firma tarafından sunulmamış olanakları içeren franchise uygulaması ile fark yaratmayı başarıyor.  STARTKEY emlak sektöründeki son teknolojiyi kullanıyor. Dijital dünyanın içinde bulunduğumuz bu günlerde dijital pazarlamada sektörün büyüyen bir yıldızı olan STARTKEY, %100 yerli sermaye ile kurumsal bir emlak anlayışı oluşturuyor. Ayrıca STARTKEY pazarın ihtiyaçlarına göre şekillenebilecek kapasite sahip bir şirket. Sahadan gelen geri bildirimleri görmezden gelmeden bu geri bildirimlere göre ihtiyaç analizleri yaparak potansiyelini yükseltmek üzerine odaklanan kurum, müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem veriyor.

Yalnızca yerel değil küresel bazda da başarılarına başarı katmayı amaçlayan kurum, büyümek amacı ile gayrimenkul danışmanları arayışına da devam ediyor. Sunduğu tüm bu fırsatlar ile yeni bir iş olanağı arayanların ve emlak yatırımı yapmak isteyenlerin göz bebeği oluyor.